DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Ünye Devlet Hastanesi’nde Sahte Hemşire Skandalı

Sahte hemşirenin kimliği ve amacı hala sır perdesini korurken hastane yönetimi ve yetkililer önlemler üzerinde çalışıyor.

Ünye Devlet Hastanesi’nde Sahte Hemşire Skandalı
Yayınlanma:
Güncelleme: 17:16 - 15.09.2023

Ordu’nun Ünye ilçesinde faaliyet gösteren Ünye Devlet Hastanesi, son günlerde sıradışı bir olay yaşadı. Hastane personelinin dikkatini çeken bir sahte hemşire, acil servis koridorlarında dolaşıp bekleme salonunda oturmasıyla paniğe yol açtı.

Hastane personeli tarafından fark edilen sahte hemşirenin, sorulara bazen tutarsız cevaplar vermesi bazen de yanıtsız bırakması daha da fazla şüphe uyandırdı. Durumun hemen hastane yönetimine bildirilmesiyle birlikte olay daha da ilginç bir hal aldı. Sahte hemşire, hastaneden hızla kaçarak izini kaybettirdi.

Hastane yönetimi, güvenlik kameraları kayıtlarını inceledi ve sahte hemşirenin farklı günlerde Ünye Devlet Hastanesi’ne gelip Acil Servis koridorlarında dolaştığını ve bekleme alanında oturduğunu tespit etti. Ancak sahte hemşirenin kimliği ve amacı hala belirsizliğini koruyor.

Ünye Devlet Hastanesi yönetimi, bu olayı Ordu İl Sağlık Müdürlüğü’ne bildirdi ve müdürlük olayı derinlemesine incelemeye başladı. Ancak sahte hemşirenin sosyal medya hesaplarında kullandığı “Rabia Y.” adının gerçek olup olmadığı henüz tespit edilemedi.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz