DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Sağlık Görevlisi Gibi Davranıp Yenidoğan Bebeği Kaçırdı

İzmir'in Konak ilçesinde, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde dehşet veren bir olay yaşandı. Kendisini sağlık görevlisi olarak tanıtan bir kadın, Suriyeli bir ailenin 3 günlük bebeğini alarak hastaneden kaçırmaya kalkıştı. Ancak olay hızla fark edildi ve polis, şüpheliyi kısa sürede yakaladı.

Sağlık Görevlisi Gibi Davranıp Yenidoğan Bebeği Kaçırdı
Yayınlanma:
Güncelleme: 10:27 - 28.09.2023

Olay, Ahmet Ersan Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde gerçekleşti. Sahte sağlık görevlisi, Suriyeli ailenin bebeğini teste götürme bahanesiyle hastaneden aldı. Bebeği kucağına alıp örtüye sardıktan sonra hastaneden ayrıldı.

Bebek yakınlarının durumu fark etmesi üzerine hemen hastane yetkilileri ve polis haberdar edildi. Polis, kadını ve kaçırdığı bebeği bulmak için çalışmalara başladı. Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, başarılı bir operasyonla şüpheliyi ve bebeği kısa sürede buldu.

Bebeğin sağlık durumu iyi olduğu öğrenilirken, ailesine hemen teslim edildi. Şüpheli S.G. ise gözaltına alındı. Zanlının, bir süre önce yaşadığı düşük sonrasında bu korkunç olayı gerçekleştirdiği iddia ediliyor.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz