DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Hemşireye Tecavüz İddiası: Öğretmen Ve Sanayi Ustası Tutuklandı!

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde yaşanan olayda bir hemşire, beden eğitimi öğretmeni ve sanayi ustası tarafından zorla birlikte olmaya zorlandığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Hemşireye Tecavüz İddiası: Öğretmen Ve Sanayi Ustası Tutuklandı!
Yayınlanma:
Güncelleme: 13:38 - 07.10.2023

Tinder adlı arkadaşlık uygulaması üzerinden tanıştıkları belirtilen hemşire E. C., öğretmen M. B. ve sanayi ustası V. Ç. tarafından yaşadığı olaylar sonrasında şikayetçi oldu. Olayın detayları mahkeme süreciyle birlikte gün yüzüne çıktı.

Tinder üzerinden tanışan hemşire E. C. ile öğretmen M. B. arasındaki arkadaşlık ilişkisi, alkol almak için bir araya geldikleri sırada korkunç bir hale dönüştü. İddialara göre M. B. tarafından zorla ilişkiye zorlanan E. C., daha sonra sanayi ustası V. Ç.’nin de kendisiyle isteği dışında birlikte olduğunu iddia etti.

Adli Tıp Raporuyla Tutuklama

Mahkeme sürecinde adli tıp raporları değerlendirildi ve öğretmen M. B. ile esnaf V. Ç.’nin tutuklu yargılanması kararı verildi. Hemşire E. C.’nin şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan iki şüpheli, cezaevine gönderildi. Mahkeme süreci ise devam ediyor.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz