Personel Alımı

Ziraat Bankası Personel Alımı Sınavı Ne Zaman, Saat Kaçta Yapılacak?

Türkiye’nin en köklü finans kuruluşlarından Ziraat Bankası personel alımı gerçekleştiriyor. Ziraat Bankası açtığı ilanla uzman yardımcısı ve müfettiş yardımcısı alımı; Ziraat Katılım ise müfettiş yardımcısı, uzman yardımcı ve servis görevlisi alımı yapıyor.

Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım personel alımı yapılacağına dair bilgileri paylaşmıştı. Ziraat Bankası 165, Ziraat Katılım ise 412 personel alımı yapılacağını duyurmuştu.

15 müfettiş yardımcısı ve 150 uzman yardımcısı olmak üzere toplamda 165 personel Ziraat Bankası bünyesinde istihdam edilecek. 12 müfettiş yardımcısı, 150 uzman yardımcısı ve 250 servis görevlisi olmak üzere toplamda 412 personelde Ziraat Katılım bünyesinde görev alacak.

Personel Alımı

Ziraat Bankası Personel Alımı Sınavı Ne Zaman?

Yazılı sınav, ilan edilen sınav merkezlerinde 03 Aralık 2023 Pazar günü saat 14:00’da başlayacak ve çoktan seçmeli test şeklinde gerçekleştirilecek. Yazılı sınav İstanbul Üniversitesi tarafından 3 merkezde (Ankara,İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa) yapılacak.

Başvurusu kabul edilen adaylar sınav yeri ve saatini bildiren “Sınav Giriş Belgesi”ni 27 Kasım 2023 Pazartesi gününden itibaren İstanbul Üniversitesi’nin https://ziraatbankisealim.istanbul.edu.tr/ internet sitesinden T.C. Kimlik numaralarını girerek alabileceklerdir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir