DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Pankreas Kanseriyle Mücadele Eden Tanyeli Damardan Beslenmeye Başladı

Dans dünyasının sevilen isimlerinden Tanyeli, mayıs ayından beri pankreas kanseriyle mücadele ediyor. 51 yaşındaki sanatçı, Küba'da aldığı tedavi ile ilgili sağlık durumu hakkında güncelleme yaptı.

Pankreas Kanseriyle Mücadele Eden Tanyeli Damardan Beslenmeye Başladı
Yayınlanma:
Güncelleme: 11:32 - 17.11.2023

Mayıs ayında pankreas kanseri teşhisi konulan ve o günden bu yana hastanede tedavi gören ünlü dansçı Tanyeli, 52 kiloya kadar düştü. Yoğun bir tedavi sürecinden geçen sanatçı, son olarak damardan beslenmeye başladı.

Tedavi için Küba’ya gidip dönen Tanyeli, hızla kilo kaybettiği için damardan beslenmeye başladı.

Sanatçı, sağlık durumu hakkında Instagram hesabından yaptığı açıklamada; “52 kiloya düştüğüm için şu anda hastanede damardan besleniyorum. Tüm doktorlarımızın ve sağlık ekibimizin özverili çalışmaları sayesinde toparlanma sürecine girdik. Allah’ın izniyle selametimize kavuşmak çok yakın. Sizleri seviyorum, Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde Küba’da tedavi gören güzel dansçı, akrep zehri ilacıyla tedavi edildiğini belirterek detaylı bilgileri hayranlarıyla paylaşacağını söyledi. Zorlu sürecin farkında olan Tanyeli, “Çok ağrılı bir dönemdeyim, dualarınızla güç buluyorum. Rabbim sizden razı olsun” şeklinde duygusal bir mesaj paylaşmıştı.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz