DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Güney Koreli Şarkıcı Nahee Hayatını Kaybetti

Güney Koreli şarkıcı Nahee, son konseri üzerinden iki hafta geçmeden hayatını kaybetti. Şarkıcının ölüm nedeni hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Güney Koreli Şarkıcı Nahee Hayatını Kaybetti
Yayınlanma:
Güncelleme: 14:02 - 16.11.2023

K-Pop müziğinin sevilen isimlerinden biri olan 24 yaşındaki Nahee, yaşamını yitirdi. Haber, Nahee’nin plak şirketi Mun Hwa tarafından sosyal medya üzerinden duyuruldu.

‘’Gökyüzünde Bir Yıldız Oldu’’

Plak şirketi Mun Hwa tarafından yapılan açıklamada, “Şarkıcı ve söz yazarı Nahee, aramızdan ayrıldı. Gökyüzünde bir yıldız oldu. Nahee’yi destekleyen ve seven tüm hayranlarına bu acı haberi verdiğimiz için derin bir üzüntü içindeyiz. Nahee’nin son yolculuğuna en içten taziyelerimizi iletiyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Ölümü ile İlgili Bilgi Verilmedi

Son konseri üzerinde iki hafta geçmeden hayatını kaybeden Nahee’nin ölümüyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Genç şarkıcının ani kaybı, hayranlarını derinden etkiledi.

Nahee Kimdir?

Nahee, müzik kariyerine 2019 yılında elektronik esintili ‘Blue City’ adlı parçasıyla adım atmıştı. Sanatçı, daha sonra dinleyicilerle buluşturduğu ‘Blue Night’ ve ‘Gloomy Day’ şarkılarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Nahee’nin repertuarında ayrıca ‘I’m Not Fine’, ‘I’m So Confused’, ‘Love Note’, ‘I Can’t Sleep’ ve ‘Treasure’ gibi parçalar da bulunuyordu. Genç müzisyen, pop ağırlıklı olan son şarkısı ‘Rose’u geçtiğimiz temmuz ayında müzikseverlerle buluşturmuştu.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz