DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Metin Uca 24 Saatlik Kritik Zamanı Atlattı

Geçtiğimiz hafta bilincini kaybederek trafik kazası geçiren Metin Uca'nın sağlık durumuyla ilgili güncel bir açıklama geldi. Ünlü sunucunun menajeri, Metin Uca'nın başarılı bir ameliyat geçirdiğini ve kritik 24 saatlik süreci başarıyla atlattığını belirtti.

Metin Uca 24 Saatlik Kritik Zamanı Atlattı
Yayınlanma:
Güncelleme: 12:25 - 09.11.2023

Televizyon programcısı ve sunucu Metin Uca, geçtiğimi cuma günü Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde otomobil kullanırken rahatsızlık yaşayarak trafik kazası geçirdi.

Şah damarı tıkanıklığı ve pıhtı sebebiyle kaza yaptığında Metin Uca’nın yanında olan menajeri Kübra Kalem Baykara, Uca’nın ameliyat girdiğini ve kritik 24 saatlik süreci atlatmayı beklediklerini açıklamıştı.

Kübra Kalem Baykara, Metin Uca’nın güncel sağlık durumu hakkında şu açıklamayı paylaştı:

Sevgili dostlar,

Operasyon sonrasında riskli saatleri başarıyla geride bıraktık. Değerli doktorlarımızın bilgilendirmesi doğrultusunda, Metin Uca’nın küçük ek tedavilerle kısa sürede eski sağlığına kavuşacağı öngörülüyor. Hafta sonu yoğun bakımdan servise geçiş yapacak ancak serviste de yoğun bakımda olduğu gibi tedavisine devam edilecek. Gösterdiğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederim. Her ziyaretimde sizlerden gelen iyi dilekleri Metin’e iletiyorum.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz