DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Filiz Akın Sağlık Durumu İle İlgili Son Gelişmeleri Aktardı

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden olan Filiz Akın, geçtiğimiz günlerde "Bir türlü iyileşemedim" sözleriyle MR çektireceğini duyurmuştu. Usta oyuncu, sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Filiz Akın Sağlık Durumu İle İlgili Son Gelişmeleri Aktardı
Yayınlanma:
Güncelleme: 13:35 - 13.09.2023

Daha öncesinde iki kez kanser tedavisi gören Filiz Akın, üç ay önce “O kadar ilaç ve tedaviye rağmen iyi değilim” açıklaması yapmıştı. Bu açıklama, usta oyuncunun sağlık durumuyla ilgili hayranlarını endişelendirmişti.

Tetkik sonuçlarını öğrenen Filiz Akın, sevindirici haberini sosyal medya hesabından paylaştı. Gülümseyerek el salladığı bir videoyu şu mesajla takipçileriyle paylaştı: “MR sonuçlarına göre endişelenecek durum yokmuş. İlaçlara 5 gün daha devam. Dilek ve dualarınız için sizlere de çok teşekkür ederim, böyle güzel haberler alacağınız bir gün diliyorum’’ dedi.

Filiz Akın’ın sevindirici sağlık haberini duyan birçok sanat dünyasından isim, sosyal medya paylaşımının altına mesajlarını bırakarak ona iyi dileklerde bulundu. Aralarında Selda Alkor, Melek Baykal, Şenay Gürler, Ayşegül Aldinç ve Canan Ergüder gibi tanınmış isimler bulunuyor.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz