DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Doğukan Manço Patlıcan Alerjisi Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı

Ünlü sanatçı Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço, katıldığı bir düğünde yediği yemek nedeniyle gıda alerjisi krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Manço, yaşadığı anları hastane odasından sevenleriyle paylaştı.

Doğukan Manço Patlıcan Alerjisi Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı
Yayınlanma:
Güncelleme: 12:35 - 11.09.2023

Doğukan Manço, katıldığı düğün töreninde yediği yemek sonrasında anafilaktik şok seviyesinde patlıcan alerjisi reaksiyonu gösterdi. Sağlık çalışanlarının hızlı müdahalesi sayesinde sağlığına kavuşan Manço, bu olayın hayatında üçüncü kez başına geldiğini belirtti.

Manço, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “Patlıcana anafilaktik şok seviyesinde alerjim var. Yakınlarım bilir. Yani müdahale edilmezse solunum yolum tıkanıncaya kadar ağır reaksiyonlar veriyor vücudum. Bu hayatımda üçüncü kez başıma geliyor.”

Olayın ayrıntılarına dair konuşan Manço, “Bir düğünde karanlıkta gelen yemeği gözüm seçemeyince emin olmak için garsona ‘Püre mi patlıcan mı?’ diye sordum. ‘Püre’ dedi… Sadece bir çatal ucu aldım ve patlıcan olduğunu anladım. Kısa sürede gösterdiğim belirtilerden dolayı yemekten etkilendiğimi anlayıp soluğu hastanede aldım. Erken müdahale ile toparladım. Garson muhtemelen genç oluşu sebebiyle heyecanlandı ne dediğini bilmiyordu ya da patlıcan püresi diye cevap vermek istedi. Şu an için iyiyim…” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz