DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Ünlü Oyuncu Seda Fettahoğlu Ölü Bulundu

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde, ünlü oyuncu Seda Fettahoğlu'nun ölü olarak bulunduğu bir parkta, intihar şüphesiyle ilgili soruşturma devam ediyor.

Ünlü Oyuncu Seda Fettahoğlu Ölü Bulundu
Yayınlanma:
Güncelleme: 18:59 - 27.09.2023

Seda Fettahoğlu’nun cansız bedenini bulan bir üniversite öğrencisi, polise verdiği ifadesinde, “Yürüyüş yaptığım esnada bir silah sesi duydum. Sesin geldiği yöne yöneldiğimde başından vurulmuş sırt üstü yatan bir kadın görerek polise haber verdim” dedi.

Polis incelemesinin ardından Seda Fettahoğlu’nun cesedi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Parkta herhangi bir güvenlik kamerası bulunmadığı belirtildi. Ünlü oyuncunun yanında bulunan tabancanın da adına kayıtlı olduğu ifade edildi.

Seda Fettahoğlu’nun 24 Eylül Pazar günü yaptığı son paylaşımda, “Yaşamı sev bedeni koru” notu dikkat çekti.

Oyuncunun mensubu olduğu Şehir Tiyatroları, sosyal medya hesaplarından bir mesaj yayınlayarak, “Tiyatromuzun değerli oyuncusu, canımız, Seda Fettahoğlu’nu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Acımız çok büyük. Şehir Tiyatrosu ailemizin, sevenlerinin, dost ve yakınlarının başı sağ olsun” ifadelerine yer verdi. Ayrıca Oyuncular Sendikası da Fettahoğlu’nun ölümünün ardından başsağlığı mesajı paylaştı.

Ünlü İsimler Baş Sağlığı Mesajları

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar da üzüntüsünü dile getirerek, “Ah be Sedacım… Canım sınıf arkadaşım… Ruhun şad olsun. Huzurla uyu… Seni seviyoruz. Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Senarist ve oyuncu Gülse Birsel de Seda Fettahoğlu için başsağlığı mesajı yayınladı ve “Yalan Dünya ve Komedi Türkiye’de birlikte çalıştığımız yetenekli arkadaşımız Seda Fettahoğlu’nu kaybettik. Başımız sağ olsun” dedi.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz