DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Ukrayna İstihbaratından Çarpıcı İddia: Kadirov Komada!

Ukrayna istihbaratı, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in sağ kolu olarak bilinen Çeçen lider Ramzan Kadirov'un sağlık durumuyla ilgili şok edici bir rapor yayınladı. Rapora göre, Kadirov'un böbreklerindeki rahatsızlık nedeniyle komaya girdiği ve sağlık durumunun son derece ciddi olduğu belirtildi.

Ukrayna İstihbaratından Çarpıcı İddia: Kadirov Komada!
Yayınlanma:
Güncelleme: 10:37 - 17.09.2023

Çeçenistan lideri Ramzan Kadirov’un sağlık sorunları Rusya-Ukrayna savaşının gölgesinde dikkat çekiyor. Ukrayna istihbaratı tarafından yapılan açıklamalara göre Kadirov’un böbrek rahatsızlığı nedeniyle komada olduğu iddia ediliyor.

Kadirov’un Moskova’dan aceleyle Çeçenistan’a taşındığı ve tedavi altına alındığı belirtilirken, sağlık durumunun giderek kötüleştiği ifade ediliyor.

Uzmanlar, son aylarda Kadirov’un kilo aldığı ve yüzünün şiştiği gözlemlerini paylaşırken Mart ayında Birleşik Arap Emirlikleri’nde tedavi gördüğü iddiaları da gündeme gelmişti. Çeçenistan liderinin sağlık durumu, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in yakın çevresinde güvendiği isimlerden biri olması nedeniyle geniş bir ilgiyle takip ediliyor. Durumun ne yönde gelişeceği merakla bekleniyor.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz