DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Hastane Önünde Silahlı Çatışma

İzmir'in Çiğli ilçesinde, aralarında husumet bulunan kişiler arasında başlayan ve hastane önünde devam eden silahlı kavgada iki kişi yaralandı.

Hastane Önünde Silahlı Çatışma
Yayınlanma:
Güncelleme: 11:47 - 18.09.2023

Çiğli İlçesi’nde bir ay önce başlayan husumet, sonu korkunç bir silahlı kavga ile noktalandı. İzmir Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşayan T.K. ile K.A. ve H.H., geçtiğimiz gece mahallelerinde karşılaştılar. Husumetin doruk noktasına ulaştığı bu karşılaşma, bir markete sığınmalarıyla daha da şiddetlendi ve olayla hiçbir ilgisi olmayan market çalışanı N.T. yaralandı.

Yaralı N.T., gece saatlerinin ilerleyen saatlerinde T.K. ve yakınları tarafından Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ancak olay burada sona ermedi. K.A. ve H.H., motosikletle hastaneye gelerek tekrar silahlı bir çatışma başlattılar. Bu korkunç çatışma sırasında T.K.’nin babası olan muhtar D.A.K. da silahla yaralandı.

Hastanede görevli polis ve bekçiler, olaya müdahale etmek için silah kullandılar ancak şüpheliler hastaneden kaçmayı başardılar. Açıklamada, sağlık durumları kritik olan N.T. ve D.A.K.’nin tedavilerinin sürdüğü belirtildi.

Şüphelilerin yakalanması için güvenlik güçleri tarafından başlatılan çalışmalar sürüyor

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz