DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Çıkan Arbede Sonrası Kalp Krizi Geçiren Görevli Hayatını Kaybetti

Trabzon'da, hastaneye yakınlarını ziyaret etmeye gelen iki kişi ile yaşanan bir tartışma sonucu kalp krizi geçiren güvenlik görevlisi Ali Kemal Sağlam, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Çıkan Arbede Sonrası Kalp Krizi Geçiren Görevli Hayatını Kaybetti
Yayınlanma:
Güncelleme: 12:41 - 06.10.2023

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi acil servisinde 9 Eylül tarihinde, hastalarını ziyaret etmek isteyen 2 kişi ile güvenlik görevlileri arasında yaşanan bir tartışma sonucunda kalp krizi geçiren Ali Kemal Sağlam, aynı hastanenin yoğun bakım servisine kaldırılmıştı. Yoğun bakımda tedavisi süren güvenlik görevlisi Sağlam dün gece hayatını kaybetti.

Ali Kemal Sağlam’ın cenazesi, otopsi yapılması için Trabzon Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Olay

9 Eylül gecesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi’nin acil servisinde hastalarını ziyaret etmek isteyen 2 kişi ile güvenlik görevlileri arasında bir tartışma yaşanmıştı. Tartışma sırasında, hasta yakınlarından biri, güvenlik görevlisi Sağlam’a fiziksel müdahalede bulunmuştu.

Olay, polisin müdahalesiyle sona erdirilmiş ancak Sağlam olaydan bir süre sonra kalp krizi geçirmişti. Kalp durması yaşayan Sağlam, sağlık personelinin müdahalesiyle yeniden canlandırılmış ve tedavi altına alınmıştı.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz