DÖVİZ
USD 28,8498 %0,12
EUR 31,5925 %0,33
BIST100 7.708 %-0,80
GBP 36,3930 %0,76
Logo

Ayçin Tuyun Meme Kanseri İçin Ameliyat Oldu

Beyaz Gelincik ve Dedemin Dolabı gibi önemli projelerde yer alan oyuncu Ayçin Tuyun, meme kanserine yakalandı. Geçirdiği başarılı ameliyat sonrasında Tuyun, yakın gelecekte setlere geri döneceğini açıkladı.

Ayçin Tuyun Meme Kanseri İçin Ameliyat Oldu
Yayınlanma:
Güncelleme: 12:52 - 14.09.2023

Beyaz Gelincik, Dedemin Dolabı, Alem-i Cin ve Bozkır gibi önemli yapımlarda yer alan oyuncu Ayçin Tuyun, bir süre önce meme kanseri teşhisi konulduğunu açıkladı. Tuyun, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ameliyatın başarılı bir şekilde sonuçlandığını ve yakın bir zamanda setlere geri döneceği müjdesini verdi.

‘’Pes Etmek Yok’’

Ameliyat sonrası hasta yatağından bir video paylaşan oyuncu, “Durumum gayet iyi, çok şükür ameliyatım başarılı bir şekilde gerçekleşti. Sizleri çok seviyorum. Sevgi dolu kalın, pes etmek yok.” dedi.

Oyuncu, tedavi sürecinin tamamlanmasının ardından setlere döneceğini de belirtti. Ayçin Tuyun, tedavi döneminde yanında olan yakınlarıyla birlikte çekilen bir fotoğrafı paylaşarak, “Hayatımın en zor anlarında yanımda oldunuz can dostlarım. Çok duygulandım. Beni hiç yalnız bırakmadınız.” sözleriyle teşekkürlerini iletti.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz