562. İstanbul için alt bölge tayini

Eklenme Tarihi : 2012-10-14 16:06:00
Soru sor
İstanbul için alt bölge tayini

İstanbul için alt bölge tayinleri neden aciklanmiyor bilginiz var mı.

Cevap: İstanbul için alt bölge tayini
 
Merhaba
Bildiğim kadarıyla İstanbul İlinden  alt bölge tayinleri ile diğer illere gitmek isteyenlerin çokluğu nedeniyle alt bölge tayinlerine pek sıcak baklmıyor. KPSS ile atam yapıldıktan sonra yapılan atama kadar alt bölge tayini isteyen kişilerin tayinleri olmaktadır.
Üst Hizmet Bölgelerinden Alt Hizmet Bölgelerine ve Bölge İçi Atama
MADDE 26 – (Başlığı ile birlikte değişik:RG-24/06/2006–26208)
İlgililerin talebi halinde aynı hizmet bölgesinin A grubu illerinden B, C ve D hizmet grubu illere ve alt hizmet bölgelerinin bütün hizmet grubundaki illere; aynı hizmet bölgesinin B hizmet grubu illerinden C ve D hizmet grubu illere ve alt hizmet bölgelerinin B, C ve D hizmet grubundaki illere; aynı hizmet bölgesinin C hizmet grubu illerden D hizmet grubu illere ve alt hizmet bölgelerinin C ve D hizmet grubundaki illere; D hizmet grubu illerden alt hizmet bölgelerinin D hizmet grubundaki illere Personel Dağılım Cetvelinin uygun olması durumunda her zaman yapılabilir.
Kendi unvan ve branşında A hizmet grubunda olmak koşuluyla Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde görev yapan personelin gitmek istedikleri yerin doluluk oranı bulundukları yerden daha düşük olması kaydıyla bu ve diğer illere atamaları (Mülga ibare:RG-22/10/2009-27384) … Personel Dağılım Cetveli ve kadro durumunun uygun olması hallerinde her zaman yapılabilir.
Bu yazı 3746 kez okundu.
Soruyu soran : semihusta

Arkadaşına Gönder
Lütfen Bekleyiniz
Adınız:

Mail adresiniz:

Göndereceğiniz E-posta adres(ler)i ekle:
Yoruma kapalıdır.!
Geri     Yukarı     Anasayfa
Personelsaglik.com Facebook Sayfası    Personelsaglik.com Twitter Sayfası    Personelsaglik.com Youtube Sayfası    Personelsaglik.com Google Plus Sayfası     Personelsaglik.com Rss    Personelsaglik.com Instagram   
Personel Sağlık Fotoğraf Galerisi
EN ÇOK OKUNAN HABERLER