431. eğitim durumundan tayin???

Eklenme Tarihi : 2012-09-04 11:07:00
Soru sor
eğitim durumundan tayin???

eğitim durumundan tayinimiz cıktı. tekrar eski yerimize gönderirlermi 4 sene sonra tekrar dönmemek için ne yapmak gerekir. gönderirlerse nereye gönderirler??TEŞEKÜRLER ŞİMDİDEN...

Cevap: eğitim durumundan tayin???

 

Eğitim durumdan tayininiz çıktıysa okul süresi boyunca okuduğunuzu belgelemeniz kaydıyla bulunduğunuz yerde kalabilirsiniz. Okulunuz bittiği zaman görev yaptığınız  İl eğer 5 ve 6 ıncı hizmet bölgesinde  veya C ve D bölgesi ise olması halinde bulunduğunuz yerde bırakılırsınız. Aksi taktirde geldiğiniz İl’ e atamanız olur.Bakanlık Atama Nakil Yönetmeliği 18. madde

Bu yazı 2394 kez okundu.
Soruyu soran : rmznkgn

Arkadaşına Gönder
Lütfen Bekleyiniz
Adınız:

Mail adresiniz:

Göndereceğiniz E-posta adres(ler)i ekle:
Kullanıcı Yorumları
Yorum yapmak için tıklayın
Lütfen Bekleyiniz
Yorumunuz:
Karakter daha girebilirsiniz
Geri     Yukarı     Anasayfa
Personelsaglik.com Facebook Sayfası    Personelsaglik.com Twitter Sayfası    Personelsaglik.com Youtube Sayfası    Personelsaglik.com Google Plus Sayfası     Personelsaglik.com Rss    Personelsaglik.com Instagram   
Personel Sağlık Fotoğraf Galerisi
EN ÇOK OKUNAN HABERLER