1213. alt bölge tayini

Eklenme Tarihi : 2013-02-22 09:19:00
Soru sor
alt bölge tayini

ben şuan artvinde görev yapıyorum.istanbula tayin istemeyi düşünüyorum.istanbuldan alt bölge tayiniyle çanakkaleye gidebiliyomuyum? bunu öğrenmek istiyorum.istanbul 1. bölge d grubuna giriyor.çanakkale 2. bölge a grubuna.yalnız bir madda okudum sanırım 26-2 idi. ist.ankara izmirde görev yapanlar istediği alt bölgeye gidebilir diye.istda görev yapsam bu madda bana uyuyormu?

Cevap: alt bölge tayini

merhaba

istanbul ilinden çanakkale iline alt bölge tayini ile gidemezsiniz.

söylemiş olduğunuz maddeye görede alt bölge tayini isteyemezsiniz istanbul sizin için d grubunda olduğundan(Kendi unvan ve branşında A hizmet grubunda olmak koşuluyla Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde görev yapan personelin gitmek istedikleri yerin doluluk oranı bulundukları yerden daha düşük olması kaydıyla bu ve diğer illere atamaları (Mülga ibare:RG-22/10/2009-27384) … Personel Dağılım Cetveli ve kadro durumunun uygun olması hallerinde her zaman yapılabilir.)
Bu yazı 2855 kez okundu.
Soruyu soran : UEGE

Arkadaşına Gönder
Lütfen Bekleyiniz
Adınız:

Mail adresiniz:

Göndereceğiniz E-posta adres(ler)i ekle:
Yoruma kapalıdır.!
Geri     Yukarı     Anasayfa
Personelsaglik.com Facebook Sayfası    Personelsaglik.com Twitter Sayfası    Personelsaglik.com Youtube Sayfası    Personelsaglik.com Google Plus Sayfası     Personelsaglik.com Rss    Personelsaglik.com Instagram   
Personel Sağlık Fotoğraf Galerisi
EN ÇOK OKUNAN HABERLER